Your address will show here +12 34 56 78

این شکوه تمام نشدنی
همه تیم‌های ملی در دل و جان ایرانیان جای دارند اما همیشه فوتبال، داستان دیگری دارد. تیم ملی فوتبال ایران این بار راهی جام ملت‌های آسیا شده است تا برای قهرمانی، رقابت کند؛ جایگاهی که شایستگی آن را دارد و البته سال‌هاست که به انتظارش نشسته است. هاکوپیان برای تحقق شعار همه برای تیم ملی، حامی لباس رسمی تیم­های ملی فوتبال ایران است و این حمایت شامل همه تیم‌های ملی فوتبال ایران می‌شود.حالا تیم ملی بزرگسال مردان ایران پس از جام جهانی 2018 روسیه، در جام ملت­های آسیا 2019 امارات با 23 تیم دیگر رقابت را آغاز کرده‌اند. طراح ارشد هاکوپیان، بر اساس ویژگی‌های این جام، فصل برگزاری آن، موقعیت تیم ملی ایران و البته فلسفه طراحی هاکوپیان، طرح اصیل دیگری را رقم زده است؛ ترکیبی از نوآوری مقیّد به اصالت که با روح ایران‌دوستی درهم آمیخته است تا بتواند پیشاپیش، دل و جان ملی پوشان را برای پیشروی در مسیر قهرمانی، به شوق آورد و شکوه همیشگی ایران را، دوباره یادآور شود.لباس رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 امارات مجموعه کاملی است از کت سرمه‌ای، شلوار تک فلانل خاکستری، پیراهن سفید، کفش و کمربند قهوه ای و پوشِتی به رنگ پرچم ایران.
  • Text Hover
  • Text Hover
کـُــــت
کت تک طراحی شده مجموعه لباس تیم ملی فوتبال ایران، یقه انگلیسی دارد و به شکل جیب از رو و دو چاک طراحی و دوخته شده است. نام هریک از بازیکنان تیم ملی و یا اعضای کادر فنی داخل کت به شکلی بافته شده است تا نشان نهایی شخصی‌سازی را به همراه داشته باشد.
  • Text Hover

پارچه سرمه‌ای استفاده شده برای این کت از مجموعه °360 شرکت Fratelli Tallia Di Delfino یکی از تولیدکنندگان صاحب نام پارچه‌های مرغوب ایتالیایی از سال 1903 است، انتخاب شده است. هاکوپیان طی سال‌های گذشته با این شرکت به شکل رسمی و انحصاری در ایران همکاری دارد.پارچه انتخاب شده از پشم بسیار مرغوب استرالیایی تولید شده، که با وزن 270 تا 280 گرم در هر متر، ویژگی‌های متمایزی را برای آن فراهم می‌آورد. این پارچه که دارای ظاهری ظریف و البته بسیار لطیف است به دلیل استفاده از نخ‌هایی با تاب زیاد از بافتی ویژه برخوردار است که در عین سبکی و راحتی، در تمام طول روز قابلیت تنفس دارد و به دلیل مقاومت آن در برابر چروک و رطوبت، برای سفر و تحرک بسیار مناسب است. کت سبک، راحت و مدرنِ طراحی شده برای مجموعه لباس تیم ملی فوتبال، اصالت هاکوپیان را در طراحی و دوخت به نمایش می‌گذارد.

  • Text Hover

شـــــلوار
 شلوار تک مجموعه لباس تیم ملی فوتبال ایران، با استایلی ویژه برای ملی پوشان طراحی شده است. این شلوار از پارچه فلانل خاکستری %100 پشم سوپر 110 شرکت ایتالیایی ردا، دوخته شده است.

  • Text Hover

ردا یکی از معتبرترین شرکت ایتالیایی تولید کننده پارچه‌های پشمی است که شروع فعالیت آن به سال 1865 باز می‌گردد و از سال 2010 با هاکوپیان همکاری رسمی و انحصاری در ایران دارد. این پارچه که یک نوع فلانل خاص استاز پشم مرغوب استرالیایی تولید شده  است. استفاده از نخ‌های با تاب بالا و متراکم، بافت ویژه‌ای به این پارچه بخشیده است به نحوی که ضمن حفظ حالت کشش طبیعی، در برابر چروک و رطوبت مقاوم بوده و عملکرد و واکنش‌پذیری مناسبی برای تحرک و سفر فراهم می‌آورد. پارچه، رنگ و طراحی شلوار، زیبایی و آراستگی غیرقابل انکاری برای مجموعه لباس تیم ملی فوتبال ایران فراهم آورده است.

پیــراهن

پیراهن طراحی شده برای مجموعه لباس تیم ملی فوتبال ایران استایلی جذب و اندامی دارد. یقه آن مدل فرانسوی با مچ دوبل برای استفاده از دکمه سردست. در دوخت این پیراهن از پارچه سفید 100% پنبه ای کمپانی ایتالیایی Albini استفاده شده است که از سال 1876 فعالیت خود را آغاز نموده است و همواره یکی از مطرح‌ترین برندهای دنیا در تولید پارچه‌های پنبه‌ای و مهمترین تولید کننده پارچه پیراهنی اروپا بوده است.


شرکت هاکوپیان، طی سال‌های گذشته با این برند مطرح بین‌المللی همکاری رسمی و انحصاری در ایران دارد.


پیراهن طراحی شده به دلیل بهره گیری از ویژگیهای ذاتی الیاف طبیعی، سبک و راحت است و به واسطه فناوری‌های به کار گرفته شده در تولید پارچه آن بدون استفاده از هر نوع ماده شیمیایی از مقاومت بالایی در برابر چروک و رطوبت برخوردار است. هم از این رو علاوه بر حس خوب آرامش در زمان استفاده از مانایی و دوام خوبی برخوردار است.

  • Text Hover
پــوشِت

پوشت یکی از نمادهای آراستگی و زیبایی است که در طراحی لباس رسمی تیم ملی فوتبال ایران، مد نظر طراح قرار گرفته است. در طراحی پوشت از پارچه ابریشم سفید رنگ استفاده شده است که در کناره ها به رنگ قرمز و سبز آراسته شده است تا یادآور پرچم پر افتخار ایران باشد.
  • Text Hover
  • Text Hover
فرم ثبت نام سفارش اختصاصی لباس رسمی تیم ملی فوتبال ایران

به غیر از مجموعه لباس رسمی اعضای تیم ملی و کادر فنی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات و مجموعه ۱۰۰ ست لباس رسمی تیم ملی فوتبال ایران به شکل شماره‌دار از عدد ۱ تا ۱۰۰، یک ست به عنوان هدیه به ازای هر بازی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله حذفی، تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد.
این مجموعه کلکسیونی شامل کت سرمه‌ای دو دکمه شلوار فلانل خاکستری، پیراهن سفید یقه فرانسوی و پوشت است که به شکل کاملاً شخصی و سفارشی‌دوزی تقدیم علاقه‌مندان و هواداران این لباس خواهد شد.

در صورت تمایل، می‌توانید با تکمیل فرم زیر، این امکان را برای هاکوپیان فراهم آورید تا پس از بررسی، ست لباس رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را تقدیم شما نماید.
ثبت نام هدیه